Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17330
Stary 06.06.2015, 12:14
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Trzeba spróbować zwerbować Janukiewicza, ponieważ następnego sezonu z Buchalikiem w bramce nie zdzierżę.
Na def. pomocnika Babiarza z Ruchu, bo Alan sam nie da rady. No i oczywiście jacyś skrzydłowi by się przydali, ale w Polsce nie widzę żadnych co by mogli nas wzmocnić. Do ataku ktoś z tej trójki: Cernych, Goncerz, Kuświk (tutaj to raczej marzenie ściętej głowy )
Cernycha widziałbym chętnie w Wiśle. Trzeba montować z tego, co jest dostępne. Wisła w przyszłym sezonie po raz kolejny będzie musiała grać o "piąte miejsce". Ale lepsze to niż spadek. I potrzebuje jakiegoś sensownego, może młodego i pomysłowego trenera.
Odpowiedz cytując