Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
70161
06.06.2015, 09:28
Kuświk i Starzyński to byłoby wzmocnienie. Niewiarygodne ale dzisiaj nawet Zieniu byłby wzmocnieniem. Swoją drogą ten który pozbył się takiego piłkarza jak Zieńczuk to naprawdę....
mee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mee
Znajdź inne posty napisane przez mee