Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70161
Stary 06.06.2015, 09:28
Kuświk i Starzyński to byłoby wzmocnienie. Niewiarygodne ale dzisiaj nawet Zieniu byłby wzmocnieniem. Swoją drogą ten który pozbył się takiego piłkarza jak Zieńczuk to naprawdę....
Odpowiedz cytując