Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17326
Stary 06.06.2015, 09:04
Trzeba spróbować zwerbować Janukiewicza, ponieważ następnego sezonu z Buchalikiem w bramce nie zdzierżę.
Na def. pomocnika Babiarza z Ruchu, bo Alan sam nie da rady. No i oczywiście jacyś skrzydłowi by się przydali, ale w Polsce nie widzę żadnych co by mogli nas wzmocnić. Do ataku ktoś z tej trójki: Cernych, Goncerz, Kuświk (tutaj to raczej marzenie ściętej głowy )
Ostatnio edytowane przez fansorina : 06.06.2015 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując