Trzeba spróbować zwerbować Janukiewicza, ponieważ następnego sezonu z Buchalikiem w bramce nie zdzierżę.
Na def. pomocnika Babiarza z Ruchu, bo Alan sam nie da rady. No i oczywiście jacyś skrzydłowi by się przydali, ale w Polsce nie widzę żadnych co by mogli nas wzmocnić. Do ataku ktoś z tej trójki: Cernych, Goncerz, Kuświk (tutaj to raczej marzenie ściętej głowy

)