Ajax napisał(a):

A ja wam powiem, że ostatnim czasy nasza polityka transferowa zaczyna mieć ręce i nogi trzeba szukać takich Jankowskich, Sadloków itp aby mieć średnich piłkarzy za w miarę rozsądne pieniądze.
To są piłkarze na miarę aktualnej Wisły i jej miejsca w tabeli a jak czasem wpadnie taki Stilic to będzie dobrze. Jeszcze Majewskiego niech zakontraktują
|
Idąc tym tropem można zakontraktować kolejnych 3 zawodników z drużyny Niebieskich. Ciekawi zawodnicy którym się tam kończą kontrakty to Starzyński, Kuświk i Babiarz.
Starzyński chyba trochę przereklamowany chociaż za Gułę wydawał by się to rozsądny ruch transferowy. Babiarz na tle Darka Dudki sportowo chyba wypada gorzej natomiast jest młodszy i zapewne ma mniejsze wymagana finansowe. Natomiast z pewnością przydałby się nam drugi bramkostrzelny napastnik jakim w tym sezonie jest Kuświk tylko czy Wisłę stać i czy byłby on zainteresowany?
bonawentura napisał(a):
|
Majewskiego ok. A co z braćmi Mak? Chyba im się kontrakty kończą w tym sezonie?
|
Braciom Mak kończą się kontrakty 31.12.2015. Nad Michałem warto by się było zastanowić.
W ramach bardziej ciekawostki aniżeli " Polityki transferowej Wisły Kraków" inni zwodnicy którym się kończą kontrakty a mogli by być relatywnymi wzmocnieniami kadry Białej Gwiazdy: Luis Carlos z Korony, Grendel z Górnika(?), Vassiljev z Piasta, Barisic z Zawiszy. Ponadto Budzinski z drużyny sąsiadek.
Saidi Ntbazonkiza widnieje jako zawodnik z kartą w ręku i także nie widzę go w kadrze jego tureckiego zespołu. Był on sportowo dobrym zawodnikiem jak na naszą ligę a i w Turcji radził sobie. Wie ktoś coś na temat jego losów?
Wisła w tej sytuacji finansowej w której się znajduję obecnie powinna prowadzić politykę transferową opierającą się na takich własnie promocjach.