Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70157
Stary 05.06.2015, 23:16
Ajax napisał(a):Wyświetl post
A ja wam powiem, że ostatnim czasy nasza polityka transferowa zaczyna mieć ręce i nogi trzeba szukać takich Jankowskich, Sadloków itp aby mieć średnich piłkarzy za w miarę rozsądne pieniądze.

To są piłkarze na miarę aktualnej Wisły i jej miejsca w tabeli a jak czasem wpadnie taki Stilic to będzie dobrze. Jeszcze Majewskiego niech zakontraktują

Idąc tym tropem można zakontraktować kolejnych 3 zawodników z drużyny Niebieskich. Ciekawi zawodnicy którym się tam kończą kontrakty to Starzyński, Kuświk i Babiarz.

Starzyński chyba trochę przereklamowany chociaż za Gułę wydawał by się to rozsądny ruch transferowy. Babiarz na tle Darka Dudki sportowo chyba wypada gorzej natomiast jest młodszy i zapewne ma mniejsze wymagana finansowe. Natomiast z pewnością przydałby się nam drugi bramkostrzelny napastnik jakim w tym sezonie jest Kuświk tylko czy Wisłę stać i czy byłby on zainteresowany?

bonawentura napisał(a):
Majewskiego ok. A co z braćmi Mak? Chyba im się kontrakty kończą w tym sezonie?
Braciom Mak kończą się kontrakty 31.12.2015. Nad Michałem warto by się było zastanowić.

W ramach bardziej ciekawostki aniżeli " Polityki transferowej Wisły Kraków" inni zwodnicy którym się kończą kontrakty a mogli by być relatywnymi wzmocnieniami kadry Białej Gwiazdy: Luis Carlos z Korony, Grendel z Górnika(?), Vassiljev z Piasta, Barisic z Zawiszy. Ponadto Budzinski z drużyny sąsiadek.

Saidi Ntbazonkiza widnieje jako zawodnik z kartą w ręku i także nie widzę go w kadrze jego tureckiego zespołu. Był on sportowo dobrym zawodnikiem jak na naszą ligę a i w Turcji radził sobie. Wie ktoś coś na temat jego losów?

Wisła w tej sytuacji finansowej w której się znajduję obecnie powinna prowadzić politykę transferową opierającą się na takich własnie promocjach.
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 06.06.2015 o godz. 00:12.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując