Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70155
Stary 05.06.2015, 22:00
A ja wam powiem, że ostatnim czasy nasza polityka transferowa zaczyna mieć ręce i nogi trzeba szukać takich Jankowskich, Sadloków itp aby mieć średnich piłkarzy za w miarę rozsądne pieniądze.

To są piłkarze na miarę aktualnej Wisły i jej miejsca w tabeli a jak czasem wpadnie taki Stilic to będzie dobrze. Jeszcze Majewskiego niech zakontraktują
Odpowiedz cytując