Temat
:
[37 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 7 czerwca godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline
#
11
05.06.2015, 20:43
Marcinnnn Kamiński, aleaoooo?
B.Cupiał o Danie Petrescu:
"On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
Robbie92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robbie92
Znajdź inne posty napisane przez Robbie92