Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.06.2015, 20:37
Sprawić, żeby mrożące się już w szatni pyr szampany powędrowały do kibla to byłoby naprawdę coś!
Dokładnie, odwet za przedostatnia kolejkę 2009/2010
Odpowiedz cytując