Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 05.06.2015, 19:11
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Drozd zdejmij różowe okulary...
Powiedzmy, że są sinorudozgniłozielone ale nie będę wyjaśniał dlaczego, bo znowu możemy się na jakiś czas pożegnać . Jednak odkąd przyszedł Moskal widać przez nie jedność i pomysł na grę. Coś czego dawno już nie było. Gra była przypadkowa każdy ustawiał się i atakował jak mu się widziało. Teraz staramy się nie walić na aferę, gramy po ziemi, przyjemnie się to ogląda. Wyników nie ma ale wiele nie brakuje. Jeżeli wróci porządne wsparcie kibiców Możemy wrócić do gry o mistrzostwo, wrócą jacyś młodzi jacyś odejdą. Jest czas żeby uczyć się grać. Mnie wystarczy żeby każdy umiał tak grać jak grał Moskal ...



Słyszałem podobno Berg odkrył, że gramy najlepszą piłkę czyli w Warszawie obawa powrotu Królowej rośnie, a oni zawsze mają nosa
Hej Nasz TS !!