Coglin napisał(a):

Fajnie by był jakbyśmy wygrali. Żeby 40 tyś. pyr się zagotowało a żydkom pejsy wyprostowało.
Pomarzyć zawsze można.
Patrząc co reprezentują ostatnio nasi kopacze, będzie masakra.
A może...
|
Zróbcie TO!To byłby miód na moje wykrwawione ostatnio serce.
Za Mariusza J.