Wyświetl pojedynczy post
Raffaello89
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.06.2015, 16:27
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Fajnie by był jakbyśmy wygrali. Żeby 40 tyś. pyr się zagotowało a żydkom pejsy wyprostowało.
Pomarzyć zawsze można.

Patrząc co reprezentują ostatnio nasi kopacze, będzie masakra.
A może...
Zróbcie TO!To byłby miód na moje wykrwawione ostatnio serce.

Za Mariusza J.
Odpowiedz cytując