Drozd napisał(a):

W stosunku do tego co graliśmy przez ostatnie dwa lata. Tylko ślepy tego nie widzi
Sam jesteś tania opcja ...
Moskal to najlepsze co mogło się przytrafić...
|
100% racji
Gaszyńskiemu chyba zbyt mocno słonko ostatnio przygrzało albo dostał nakaz z góry.Jeśli te plotki oczywiście okażą się prawdą.A jak słysze nazwisko ewentualnego kandydata na następce to mną już ....a telepie.Czas chyba zrobić sobie przerwe od Wisełki póki zapanuje normalność.Na zdrowie wyjdzie.