Wyświetl pojedynczy post
Raffaello89
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.06.2015, 16:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W stosunku do tego co graliśmy przez ostatnie dwa lata. Tylko ślepy tego nie widzi

Sam jesteś tania opcja ...

Moskal to najlepsze co mogło się przytrafić...
100% racji

Gaszyńskiemu chyba zbyt mocno słonko ostatnio przygrzało albo dostał nakaz z góry.Jeśli te plotki oczywiście okażą się prawdą.A jak słysze nazwisko ewentualnego kandydata na następce to mną już ....a telepie.Czas chyba zrobić sobie przerwe od Wisełki póki zapanuje normalność.Na zdrowie wyjdzie.