Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.06.2015, 15:54
W stosunku do tego co graliśmy przez ostatnie dwa lata. Tylko ślepy tego nie widzi


Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
tak, to prawda i wiadomo to od dłuższego czasu. Dajcie spokój z tym Moskalem. Kolejna wtopa Gaszyńskiego. Czekamy na nowego trenera i nową świeżą krew. Moskal to była po prostu tania opcja. Jak Smuda zejdzie z kontraktu, to wtedy będzie zmiana.
Sam jesteś tania opcja ...

Moskal to najlepsze co mogło się przytrafić...
Hej Nasz TS !!