Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.06.2015, 15:48
Fajnie by był jakbyśmy wygrali. Żeby 40 tyś. pyr się zagotowało a żydkom pejsy wyprostowało.
Pomarzyć zawsze można.

Patrząc co reprezentują ostatnio nasi kopacze, będzie masakra.
A może...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując