Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32031
Stary 05.06.2015, 12:48
Ponieważ uważam że temat wyborów prezydenckich poniekąd sam się wyczerpał, dlatego tezę postawioną przez kolegę Jaroo1 w temacie o wyborach prezydenckich pozwalam sobie zacytować w temacie politycznym, wraz ze swoim komentarzem:
Cytat:
Wstyd! Wstyd, że ludzie się dają nabierać i że w ogóle chcą głosować na takie twory. Nie rozumiem jak można popierać Kukizów czy Balcerowiczów zamiast np RN, KNP czy Korwina. Oczywiście żadna z tych 3 partii to nie jest coś nieskazitelnego, nie jest to gwarant, że ludzie, którzy by weszli do sejmu będa wierni swoim ideałom ale jest to już jakaś namiastka partii, polityki, sa to ludzie, którzy kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat kręcą się wokół polityki więc mają już wyrobione jakies zaplecze, kadry, a nie na pałę tworzą ekipę, która ma współtworzyć rząd.
Zupełnie nie mogę zrozumieć dlaczego rozczarowani kukizowcy mieliby głosować na RN, KNP czy Korwina zamiast głosować bezpośrednio na PiS Tym bardziej że: PiS jest chyba czymś więcej niż "namiastką partii", jego politycy "wokół polityki kręcą się" znacznie dłużej niż "alternatywy" i mają zdecydowanie mocniejsze od nich zaplecze i kadry. Co więcej, historia ostatnich wyborów pokazała że jedyną realną opcją na odsunięcie Mordoru jest PiS.