63.5 Kg napisał(a):

|
Bardzo bym prosil aby pisać w sprawie katastrofy a nie zamachu bo tego nie wiemy...
|
Skoro "nie wiemy" to dlaczego mamy pisać "w sprawie katastrofy a nie zamachu"

Ze swojej strony prosił bym o zachowanie minimum logiki przy formułowaniu na tym forum podobnych próśb.