Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4943
Stary 05.06.2015, 12:29
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Bardzo bym prosil aby pisać w sprawie katastrofy a nie zamachu bo tego nie wiemy...
Skoro "nie wiemy" to dlaczego mamy pisać "w sprawie katastrofy a nie zamachu" Ze swojej strony prosił bym o zachowanie minimum logiki przy formułowaniu na tym forum podobnych próśb.
Odpowiedz cytując