serek.c2 napisał(a):

Wiele razy wchodząc z ławki pociągnął zespół
|
Uregulują sianko to będzie się bardziej starał
szprotson napisał(a):

|
Jeśli prolongowana zostanie umowa z ŁG to będzie kpina.
|
Zapewne przedłużą, nikogo innego w jego miejsce nie znajdą, a kadrę mamy wąską. A, że czasem zdarzały mu się dobre mecze to pójdą po najmniejszej linii oporu
