Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70151
Stary 05.06.2015, 12:22
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wiele razy wchodząc z ławki pociągnął zespół
Uregulują sianko to będzie się bardziej starał

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prolongowana zostanie umowa z ŁG to będzie kpina.
Zapewne przedłużą, nikogo innego w jego miejsce nie znajdą, a kadrę mamy wąską. A, że czasem zdarzały mu się dobre mecze to pójdą po najmniejszej linii oporu
Ostatnio edytowane przez silver03 : 05.06.2015 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując