BoBaSbK napisał(a):

|
Fakty są takie że 12 zawodnikom kończą się kontrakty , płatności też są z opóźnieniem 2-3 miesięcznym . Ciekawy jestem czy Ty też dawał byś z siebie wszystko - bez tekstów barwy , przywiązanie itd.
|
temat powielany milion razy.
Albo
A) grasz jak Zieńczuk
b) albo nie grasz.
Kwestia człowieka. Jeden będzie pracował na maksa przez cały okres trwania umowy o prace, a jeden po dniu spoznienia będzie odpierdalał. Taka natura nieprofesjonalistów.
Oczywiscie rozumiem postawę roszczeniową, ale rozumiem tez pozostawianie kazdego problemu po za murawą po usłyszeniu gwizdka rozpoczynajęcego mecz.
taki Garguła zgadza się na kolejną obniżkę bo jest oddany klubowi? Nie.
Bo nikt nie da mu połowy tego co miał w Wiśle. Jeśli prolongowana zostanie umowa z ŁG to będzie kpina.