|
Chłopie otrzeźwiej Ty, bo życie da Ci mocnego kopa w dupę. Jedyne na czym piłkarzom zależy to to, żeby kasa na koncie się zgadzała. Popatrz na te uśmiechnięte gęby po meczu, piątki z rywalami - tak im zależy... Jak się nadarzy pierwsza okazja i tylko będą mogli (wiek forma) to sp...lą z klubu a Ty zostaniesz. Jak im się coś nie będzie podobać to zwolnią trenera (jak myślisz które to orły zwolniły Petrescu). Ty jako kibic jesteś dla nich tylko biednym frajerem który ich sponsoruje. Im prędzej zrozumiesz, że chodzisz na mecze dla klubu a nie właściciela, prezesa czy piłkarzy, tym lepiej dla Ciebie, bo życie zaoszczędzi Ci rozczarowań... Naprawdę zazdroszczę niektórym, że mimo pewnego wieku patrzą na świat oczami małego dziecka...
|