Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70146
Stary 05.06.2015, 11:13
Garguła w wywiadzie dla GW mówi, że rozmawiał ze "Zdzisiem" o nowej umowie i może dostać kontrakt tylko jak się zgodzi na obniżkę...

Czyli możliwe, że jeszcze kolejny sezon z Łukaszem trzeba będzie się pomęczyć :(
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując