Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
70146
05.06.2015, 11:13
Garguła w wywiadzie dla GW mówi, że rozmawiał ze "Zdzisiem" o nowej umowie i może dostać kontrakt tylko jak się zgodzi na obniżkę...
Czyli możliwe, że jeszcze kolejny sezon z Łukaszem trzeba będzie się pomęczyć :(
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey