Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
4942
05.06.2015, 10:25
he , he , kilogramowy
63.5
t
o hejter urbanoplatfusów
, no to 2 pln w kieszeni
a jaka starszyzna hejtu , pogratulować
http://wpolityce.pl/polityka/255009-...rade-nadzorcza
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 05.06.2015 o godz. 10:30.
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906