Marcinnno napisał(a):

|
Nie nie myślę, że przyjdzie tu sir Alex, który obecnie jest na emeryturze. A Moskal kim przepraszam jest? dobrym trenerem? przecież Ojrzyński czy ktokolwiek inny ma więcej meczów w Ekstraklasie od Moskala. Dajcie spokój. Facet z Gks sobie nie mógł poradzić, a do Wisły przyszedł. Mimo całej sympatii od początku jak dla mnie decyzja nie trafiona. Moskal odejdzie tylko wtedy jak Smuda zejdzie z kontraktu.
|
A może dałbyś Moskalowi chociaż okres przygotowawczy? No super, gówniany trener Ojrzyński ma więcej meczów w ekstraklasie i w chooj sukcesów, zesram się ze szczęścia jeśli przyjdzie.
Pomyśl jeden z drugim, że problemem Wisły nie jest w tej chwili trener.