Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia bieżącego sezonu. W najbliższą niedzielę w ostatnim meczu Biała Gwiazda zmierzy się z pretendentem do mistrzowskiego tytułu - Lechem Poznań. Drużynie ze stolicy Wielkopolski do osiągnięcia celu wystarczy remis, mam jednak nadzieję, że piłkarze Wisły postarają się popsuć piłkarskie święto podopiecznym Macieja Skorży i sprawią małą niespodziankę.
Wszystkie spotkania grupy mistrzowskiej rozpoczną się w niedzielne późne popołudnie o godzinie 18:00. Pojedynek w Poznaniu poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka.
Nasza drużyna pokazała, że potrafi wygrywać w Poznaniu w tym sezonie, na początku rozgrywek Wiślacy pokonali Lecha 3:2.
Zmiany, zmiany, zmiany.
Dla wielu zawodników niedzielne spotkanie może być ostatnim spotkaniem rozegranym w barwach Wisły. Wciąż nowych umów z klubem nie podpisali: Garguła, Dudka czy Stilić, który najprawdopodobniej opuści Kraków.
W kuluarach coraz głośniej mówi się o zmianie na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny. Wśród kandydatów wymienia się m.in Leszka Ojrzyńskiego ale być może brana będzie również opcja zagranicznego szkoleniowca.
Kiedy sezon piłkarski się zakończy emocje jeszcze długo nie opadaną. Zacznie się czas wytężonej pracy naszego zarządu, rozmowy z piłkarzami, nowe kontrakty, szukanie ewentualnych wzmocnień. Jak to wszystko się zakończy czas pokaże. Ale żadnych symptomów znaczącej poprawy na tą chwilę nie ma.
Wisła była i jest uzależniona od kaprysy właściciela, jeżeli ten znowu zamarzy sobie zdobycie mistrzostwa kraju to odpowiednie środki się znajdą na pewno.
Temat okrojony z braku czasu. Jeżeli ktoś chętny może coś dopisać
Zapraszam do dyskusji.