Marcinnno napisał(a):

|
tak, to prawda i wiadomo to od dłuższego czasu. Dajcie spokój z tym Moskalem. Kolejna wtopa Gaszyńskiego. Czekamy na nowego trenera i nową świeżą krew. Moskal to była po prostu tania opcja. Jak Smuda zejdzie z kontraktu, to wtedy będzie zmiana.
|
Ja na żadnego nowego trenera nie czekam.