Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 04.06.2015, 22:21
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Stare ramole pd ręką Smudy grały na wiosnę tak samo, jak pod okiem Moskala. I podobnie przed Frankiem. Skończmy już te bajeczki na temat ich potencjału i wartości sportowej na papierze. Słabe wyniki to nie efekt braku zaangażowania czy grania przeciwko komuś, tylko odzwierciedlenie możliwości.
Tyle, że stare ramole pod okiem Sumudy nie traciły frajersko bramek w końcówkach w co drugim meczu, wykorzystali swoje sytuację bramkowe itp.

Powiedz mi tylko czemu wyniki za Smudy to była czołówka ligi a za Moskala spadek z tej ligi Przez tą samą grę? Ile bramek zdobył Stilic, Brożek itp