Kurz napisał(a):

|
Stare ramole pd ręką Smudy grały na wiosnę tak samo, jak pod okiem Moskala. I podobnie przed Frankiem. Skończmy już te bajeczki na temat ich potencjału i wartości sportowej na papierze. Słabe wyniki to nie efekt braku zaangażowania czy grania przeciwko komuś, tylko odzwierciedlenie możliwości.
|
Tyle, że stare ramole pod okiem Sumudy nie traciły frajersko bramek w końcówkach w co drugim meczu, wykorzystali swoje sytuację bramkowe itp.
Powiedz mi tylko czemu wyniki za Smudy to była czołówka ligi a za Moskala spadek z tej ligi

Przez tą samą grę? Ile bramek zdobył Stilic, Brożek itp
