|
Senior Member
Offline
|
|
dynek.pl napisał(a): 
|
Dziwne, że nikt jeszcze nie napisał: Janukiewicz na bramkę!
|
filemon napisał(a): 
|
Szkoda, że się zablokowaliśmy kontraktami z dwoma miernymi bramkarzami. Taki Janukiewicz zjada obu i jest do wzięcia.
|
Are you sure? 
|
|