Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1048
Stary 04.06.2015, 20:16
mtk napisał(a):Wyświetl post
Trzeba jeszcze oddać, że będzie to chyba ich pierwsze mistrzostwo zdobyte uczciwie.
LOL, z której wypadłeś galaktyki człowieku?

Nikt jeszcze nie został MP 2015 więc nie wiem, czego nam tutaj gratulujecie. Mecz z Wami raczej będzie z tych trudniejszych, a sama gra Lecha przekonuje tylko wtedy, gdy wszystko się układa idealnie. Więc jeszcze nic nie wiadomo, choć jasne, że stracić tytuł w tym momencie byłoby straszliwie źle. Z drugiej strony, po blamażach i niemocy za Rumaka z początku sezonu nie spodziewałem się, że będzie to możliwe wygrać tytuł w ogóle.
Odpowiedz cytując