Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17315
Stary 04.06.2015, 19:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zresztą w tym sezonie kontuje obu braci nie oszczędzały.
I to jest wystarczający powód by ich nie brać. Są dość szklani i znając nasze zajebiste szczęście, zapewne rozbiliby się szybciej niż przystosowali w drużynie.
Odpowiedz cytując