radek2323 napisał(a):

|
Michał Mak napastnik od 2011 w Bełchatowie 33mecze 4gole Mateusz Mak pomocnik od 2011 w Bełchatowie 30meczy 4gole słabo troche wiem kontuzje itp. ale czy oni będą realnym wzmocnieniem ? Osobiście w ogóle mnie nie przekonują no może jako uzupełnienie ale nie realne wzmocnienie drużyny.
|
Nie lubię tendencyjnych wpisów.
Michał Mak ma w tym sezonie 8 asyst. Stilić około 10. Co do goli - liczysz te zdobyte w ekstraklasie. W poprzednim sezonie Bełchatów grał w I lidze - tam Michał strzelił 10 goli.
Pisząc że grają od 2011 w Bełchatowie "zapominasz" że tak naprawdę grają dopiero 2 sezon w pełnym tego słowa znaczeniu. Pierwsze 2 sezony to adaptacja do drużyny/albo kontuzje. Zresztą w tym sezonie kontuje obu braci nie oszczędzały.
Dla mnie byliby świetnym wzmocnieniem. Coś wreszcie by się działo na skrzydłach.