|
Senior Member
Offline
|
#156

04.06.2015, 19:22
|
TSWthedues napisał(a): 
|
Ja uważam, że naszym problem nie jest bramkarz, tylko skuteczność w ataku. Wyżywanie się na Buchaliku jest moim zdaniem nie na miejscu. W Warszawie miał przecież niezłe interwencje.
|
Obudź się 
|
|