Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
70145
04.06.2015, 19:20
Fakty są takie że 12 zawodnikom kończą się kontrakty , płatności też są z opóźnieniem 2-3 miesięcznym . Ciekawy jestem czy Ty też dawał byś z siebie wszystko - bez tekstów barwy , przywiązanie itd.
TS WISŁA KRAKÓW !!
BoBaSbK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BoBaSbK
Znajdź inne posty napisane przez BoBaSbK