Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70144
Stary 04.06.2015, 18:49
Stępiński nie nasz, ale i tak dużo lepszy od swojego rówieśnika, naszego Zająca. Mimo to i tak jest za słaby jak na nasze wymagania. No to teraz dajmy grać jeszcze słabszym od Stępińskiego i zlećmy z ligi. Stępiński i Uryga to jest czołówka polskich młodzieżowców, etatowi reprezentanci Polski, a i tak nie dają rady wywalczyć sobie stałego miejsca w składzie.
Odpowiedz cytując