|
Napaliliście się na tych Maków jak pedofil na dwunastolatkę. Bez przesady - czy oni się czymś wielkim wyróżnili w tym sezonie? Poza tym mają żal do Wisły za czasy pierwszej 'epoki Bednarza'.
To już lepiej byłoby wyciągnąć z Zawiszy Barisicia, z Korony - kontrakty kończą się Porcellisowi czy Carlosowi. W Piaście kończy się kontrakt Podgórskiemu, z Ruchu Starzyńskiemu i Kuświkowi, a z Górnika Grendelowi.
Ja wiem, można się śmiać z tych propozycji, ale te grajki prezentowały jakiś tam poziom, a zespoły w których grają są w stanie pewnie zaproponować warunki zbliżone do nas.
|