Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22377
Stary 04.06.2015, 17:01
filemon napisał(a):Wyświetl post
Z Barrientosem przedluzyli.
Jakieś źródło?

Prawdę powiedziawszy nie widzę powodu do dramatyzowania w związku z kończącymi się kontraktami kilku zawodników. Za wyjątkiem Stilicia żaden z nich nie niósł w zasadzie żadnej wartości. Stjepanovicia toczyła kontuzja - może dlatego warto byłoby przedłużyć go o rok, aby po prostu mógł się odbudować. Stępiński, Garguła i Dudka to trzy metry mułu, a do tego dwaj ostatni to już zwyczajni piłkarscy emeryci. Kontrakt kończy się te Bieszczadowi, bramkarzowi który praktycznie nie miał okazji w ogóle się pokazać, a z tego co pamiętam ten parszywy mecz z Lechem w PP, gdzie Smuda chciał pokazać nam jak niezdolną mamy młodzież, to akurat do bramkarza nie można było mieć żadnego zarzutu.

W dalszej, rocznej perspektywie rysuje się odejście Boguskiego i Brożka. Oczywiście karierę zakończy Głowacki, ale też dziewięciu zawodników zostaje tu przez kolejne 2-3 lata. I to na nich: Miśkiewicz/Buchalik, Sadlok, Żemło, Jović i Guzmics, Guerrier, Jankowski i Cywka trzeba opierać najbliższą przyszłość. Miejmy nadzieję, że do tego dojdzie kilku innych, młodszych, zwłaszcza wzmacniających siłę rażenia grajków i może nie będzie aż tak źle...?
Ta stara gwardia, która Wisłę traktowała już jako przedemerytalną przystań, musi odejść zaraz, bądź za chwilę. Nie ma żadnych podstaw, aby dalej ich utrzymywać, bo ich przydatność, z czysto sportowego punktu widzenia jest zerowa. A co więcej - swoim "autorytetem" psują jeszcze bardziej i tak beznadziejną atmosferę.
Odpowiedz cytując