Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 04.06.2015, 16:12
Barti napisał(a):Wyświetl post
Kolego Kurz... Najmocniej przepraszam... Moje rozgoryczenie wynika z faktu, że zawsze najwięcej do powiedzenia o zarobkach w firmie mają osoby które nic nie znaczą. Porównywanie dzisiejszych piłkarzy z Henrykiem Reymanem czy JWP "filantropa" Cupiała z Panem Łopuszańskim to jak porównywanie (niech każdy sobie sam wpisze) z....
W czasach Reymana piłka była według obecnych kryteriów sportem amatorskim, kierowanym i uprawianym przez pasjonatów. Dzisiaj to ogromny przemysł ze wszystkimi plusami i minusami tego stanu rzeczy. Ta przemiana może się nie podobać, ale nie da się tych dwóch rzeczywistości porównać.
Odpowiedz cytując