filemon napisał(a):

Niezbyt jestem zainteresowany partycypacją w dalszej części dyskusji, bo widzę, że zaczynasz używać dość populistycznych argumentów na skraju manipulacji
|
Dziecko, naucz znaczenia się słów których używasz, bo na razie jedyne populistyczne argumenty (o daniu szansy i ogrywaniu) padają w Twoich postach. Zapytałbym, w ilu meczach rezerw i na ilu treningach widziałeś Lecha, ale to bez sensu. Oboje znamy ich ilość - zero.
Galonek napisał(a):

|
Wisła płaci tyle na ile ją stać. Dla żadnego piłkarza klub nie powinien się zadłużać. Nawet dla Semira "do pustej" Stilicia.
|
Polać mu.
Nie jest winą Wisły, ze nie stać jej na kontrakt jaki sobie Semir wymarzył. Mógł załatwić to z większą klasą, krzyż mu na drogę.
brylant17 napisał(a):

|
Hugues,Trabalík,Peikutowski jakaś krótka ta pamięć
|
Wybacz, ale Piekutowski wciągnąłby nosem Buchalika. To był bardzo przyzwoity bramkarz.