Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22368
Stary 04.06.2015, 15:41
filemon napisał(a):Wyświetl post
Niezbyt jestem zainteresowany partycypacją w dalszej części dyskusji, bo widzę, że zaczynasz używać dość populistycznych argumentów na skraju manipulacji


Dziecko, naucz znaczenia się słów których używasz, bo na razie jedyne populistyczne argumenty (o daniu szansy i ogrywaniu) padają w Twoich postach. Zapytałbym, w ilu meczach rezerw i na ilu treningach widziałeś Lecha, ale to bez sensu. Oboje znamy ich ilość - zero.
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Wisła płaci tyle na ile ją stać. Dla żadnego piłkarza klub nie powinien się zadłużać. Nawet dla Semira "do pustej" Stilicia.
Polać mu.
Nie jest winą Wisły, ze nie stać jej na kontrakt jaki sobie Semir wymarzył. Mógł załatwić to z większą klasą, krzyż mu na drogę.
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Hugues,Trabalík,Peikutowski jakaś krótka ta pamięć
Wybacz, ale Piekutowski wciągnąłby nosem Buchalika. To był bardzo przyzwoity bramkarz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2015 o godz. 15:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując