Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 04.06.2015, 15:38
Kolego Kurz... Najmocniej przepraszam... Moje rozgoryczenie wynika z faktu, że zawsze najwięcej do powiedzenia o zarobkach w firmie mają osoby które nic nie znaczą. Porównywanie dzisiejszych piłkarzy z Henrykiem Reymanem czy JWP "filantropa" Cupiała z Panem Łopuszańskim to jak porównywanie (niech każdy sobie sam wpisze) z....
Odpowiedz cytując