Ogryzek napisał(a):

Nawet jeśli finansowo się to równoważy - to szanse na prawdziwą kasę wynoszą "0" (awans do grupy). A zostaje ryzyko zrypanych przygotowań i potem walka o utrzymanie jak Ruch ostatnio.
Podsumowując - zarabiasz grosze bez grupy a rozwalasz sobie przygotowania do sezonu. Pytanie czy warto?
Przy naszej nędzy kadrowej i słabiźnie wg mnie nie.
|
Trzydniowy wyjazd miałby zrujnować przygotowania ? Owszem stanowiłby utrudnienie, ale bez przesady.
Raczej zrujnowałby plany urlopowe...
Bardziej się obawiam, że ktoś w klubie sobie uświadomił, że 2 lipca możemy nie mieć jedenastu piłkarzy do wystawienia na plac. Co już przerabialiśmy chyba w 2010 roku. I taki argument do mnie bardziej przemawia, niż domniemane straty finansowe z tego tytułu.
No, chyba, że ktoś przedstawi realne wyliczenia kosztów.
Co do zarobionych "groszy", przypomnę, że ostatnio była akcja z szalikami cegiełkami po 30 zł.
Miały uratować klub...