hide napisał(a):

|
Czołowi gracze pierwszej 11 nie mają kontraktów, nie wiedzą co będzie po sezonie, bo działacze się obudzili w czerwcu że im się kontrakty kończą, to jest profesjonalny klub?
|
hide napisał(a):

|
bo nie przedłuża kontraktu z Dudką np. jak z innymi podstawowymi zawodnikami.
|
Którzy to ci czołowi podstawowi zawodnicy pierwszej 11 bez kontraktu? Bo ja widzę tylko Stilicia i Dudkę. Z tym pierwszym już od dawna negocjują. Drugi podobno nie chce negocjować.