|
Ja rozumiem jego słowa w taki sposób, że Wisła mu nie pokazała, że chce walczyć o coś więcej w przyszłym sezonie bo nie przedłuża kontraktu z Dudką np. jak z innymi podstawowymi zawodnikami. Kasa, kasą ale wiele razy podkreślał, że nie jest najważniejsza kasa. Zgadzam się z Tobą w 100% że s.......ił tą rundę bo swoimi umiejętnościami to powinien wciągnąć całą ligę nosem. Wystarczyłoby zrzucić duży kontrakt Garguły i dać na Stilica i problem z głowy. Chodzi o coś więcej, o sytuacje w klubie, jeżeli Głowa mówi, że boi się myśleć o przyszłym sezonie to jest faktycznie źle. Nikt nie wie jakie oni mają te zaległości, ale jeśli mi by nie płacili w pracy i nie wiadomo jak to będzie dalej, to miałbym lekko mówiąc wyjebane i szybko bym chciał ją zmienić.
|