Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22363
Stary 04.06.2015, 14:33
Czasami mam wrazenie ze niektorzy traca kontakt z rzeczywistoscia.

Stilic gada ze Wisla zaproponowala mu kontrakt jak za 5 miejsce a nie jak za mistrzostwo - przeciez to tylko od jego dyspozycji zalezalo gdzie Wisla bedzie. Gosci nie potrafi trafic pustaka a potem gada ze to dlatego bo Wisla zle placi. Jak ja bym przyszedl do roboty i powiedzial zeby mi zaplacili jak prezesowi to wtedy bede pracowal jak prezes to by padli ze smiechu. Wiec najpier Semir graj jak Messi a potem oczekuj jego zarobkow. Wiem ze sporo nastrzelal ale pamietajmy ze to liga gdzie asy pokroju Wilczka moga zostac krolem strzelcow

Wiadomo ze to kopacz co sporo potrafi zrobic lewa noga ale z taka glowa kariery nie zrobi, nie przypadkowo w ukrainskim sredniaku zostal odstrzelony szybciutko.
Odpowiedz cytując