Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 04.06.2015, 14:18
Tradycyjnie będą podziały na forum i pewnie kłótnie, ale tak naprawdę koniec końców wszyscy dostaną swoją kasę, zarówno piłkarze jak i zarząd. Tylko kibice są na tym całym burdelu na minusie, nie dość, że wydawali kasę, zdzierali gardła to jeszcze byli oszukiwani przez kilkanaście meczów, zarówno przez piłkarzy jak i prezesa.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując