Cytat:
|
A Stępiński i Uryga to już nie młodzi? Ogrywani byli przez cały sezon i wielkiego progresu nie zrobili.
|
Zobaczcie co było z Chrapkiem, pograł w nizszej lidze pozniej troche u nas i jakos sie rozwinął a klub na nim zarobił, w obecnej sytuacji tak musimy robic. Trzon zespołu plus 2-3 młodych których za rok czy dwa sprzedamy za pol miliona czy milion, nam te transfery gotówkowe z klubu sa potrzebne, a trudno liczyc ze piłkarz po 30 za taka kase pojdzie w tej smiesznej lidze