Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70141
Stary 04.06.2015, 14:03
Cytat:
A Stępiński i Uryga to już nie młodzi? Ogrywani byli przez cały sezon i wielkiego progresu nie zrobili.
Zobaczcie co było z Chrapkiem, pograł w nizszej lidze pozniej troche u nas i jakos sie rozwinął a klub na nim zarobił, w obecnej sytuacji tak musimy robic. Trzon zespołu plus 2-3 młodych których za rok czy dwa sprzedamy za pol miliona czy milion, nam te transfery gotówkowe z klubu sa potrzebne, a trudno liczyc ze piłkarz po 30 za taka kase pojdzie w tej smiesznej lidze
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując