Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.06.2015, 13:59
A co cie obchodzi ile zarabiaja?. Maja takie kontrakty podpisane to maja tyle regularnie dostawac jak w kazdym normalnym klubie. Sami sobie tych kontraktów nie podpisali. Niektorzy podobno kilka miesiecy czekaja na przelew.
Odpowiedz cytując