Galonek napisał(a):

|
Wisła płaci tyle na ile ją stać. Dla żadnego piłkarza klub nie powinien się zadłużać. Nawet dla Semira "do pustej" Stilicia.
|
Dokładnie tak jak piszesz. Nie stać nas na gwiazdy? Szukajmy innych tańszych na dorobku, którzy dopiero chcą zabłysnąć.