Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 04.06.2015, 11:34
Cytat:
Dokładnie!
Na flagach przekreślone Białe Gwiazdy w el.LM, a kto wie może LM? Najlepszy będzie remis gdzieś do 80minuty i później ich ukłuć.. Marzenie!
Amika sprzedała się za lodówkę, więc niżej już nie upadną. Jebał pies ich nędzny klubik.
Irytuje mnie natomiast notoryczne pomaganie przez PZPN galaktycznym z Wołynia. Jeśli nie zdobędą mistrzostwa przy takiej pomocy leśnych dziadów i coraz większej nagonce mediów, to może w końcu coś się zmieni z tym sędziowaniem. Szanse się wyrównają, a Amika to miszcz jednego sezonu, później będzie równia pochyła (oni zawsze tak mają). Trzeba jeszcze oddać, że będzie to chyba ich pierwsze mistrzostwo zdobyte uczciwie.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując