INZAGHI napisał(a):

Mam pytania do kumatych:
1. Dlaczego w tym roku nie opłacało się grać w pucharach?
2. Które gremium zadecydowało o miejscu poza pierwszą czwórką?
3. Kto przekazał decyzję piłkarzom?
4. Którzy piłkarze wiedzieli o decyzji.
5. Czy piłkarze wiedzą, że widać było że napastnicy nie chcą trafić do bramki, obrońcy symulują interwencję przy straconych bramkach, dośrodkowania z wolnych i rogów nie mogły nikomu zrobić krzywdy?
|
podpisuję się pod tym , te pytania powinny być zadane publicznie , sabotaż to najdelikatniejsze słowo ,zero szacunku dla kibiców, ja na szczęście zauważyłem to wcześniej i zaoszczędziłem troche zdrowia , po 17 lipca nowe nadzieje, i tego trzeba się trzymać