Ogryzek napisał(a):

Podsumowując - zarabiasz grosze bez grupy a rozwalasz sobie przygotowania do sezonu. Pytanie czy warto?
Przy naszej nędzy kadrowej i słabiźnie wg mnie nie.
|
No tak, przygotowania do sezonu, czyli morderczą walkę o grupę mistrzowską. I potem będzie
dzień świstaka, ponieważ L i L bedą za wysoko a i zawsze znajdzie się taka 'jaga' której nie będzie się chciało odpuscić walki o MP.
Ogryzek,
moim zdaniem
takie coś na długo odbija się czkawką na frekwencji, tak jak odbił się i nadal odbija (sic!) bojkot, który skłócił kibiców na lata. Więc każda taka kalkulacja to zielone światło dla sędziow do robienia wałków, to przyzwolenie dla sąsiadki by awans wywalczyć przy zielonym stoliku i milion wałów przez duże W do ktorych nadal przyzwyczaja nas 'ekstraklasa'.
Z mojej strony nie, nie i jeszcze raz nie dla takich postaw na boisku.