Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 04.06.2015, 08:49
Po tym meczu mam tylko dwa postulaty:
1. Piwo na stadionie powinno być alkoholowe.
2. Trybuna C powinna dostać 100% podwyżki na bilety za śpiewanie "nic się nie stało" i "czy wygrywasz czy nie".

Dobrze, że to ostatni mecz bo za tydzień czy dwa nawet po pijaku nie dałbym tych 55 zet za taką rozrywke. W sierpniu mi pewnie przejdzie
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując