Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 04.06.2015, 08:14
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
1. Ponieważ wynajęcie czarteru oraz zakwaterowanie drużyny np w Kazachstanie lub Azerbejdżanie dobiło by wieko od trumny. Organizacja meczu z Kazachskim zespołem u siebie w środku tygodnia, nie dałaby większej publiczności niż 8-9 tys.. Krótko mówiąc, puchary zaczęły by owocować zyskiem na czysto dopiero po awansie do grupy a do tej z taką grą i składem byśmy nie awansowali.
Możesz podać bardziej konkretne wyliczenia.
Już o tym pisałem i chętnie zweryfikuje swoje poglądy jeśli podasz konkretne kwoty.
Za udział w I rundzie klub dostaje 200 tys. Euro.
Czarter do Kazachstanu to coś ponad 100 tys. Euro.
Problemem może nie jest kasa tylko to, że za czarter trzeba zapłacić już a kasa z Uefa będzie za jakiś czas.


Mecz w Krakowie to 200 tys.zł dla miasta (wynajem stadionu) i koszty organizacji.
Nie wiem ile wynoszą koszty organizacji, kiedyś czytałem, że dla innego klubu czyste koszty organizacji meczu (bez wynajęcia stadionu) to około 100 tys. zł.
Czyli z biletów powinno się zrównoważyć.

Płacze, że do eliminacje LE się dokłada pochodzą sprzed dwóch trzech lat kiedy za udział płacono 100 tys. Euro.
Dodatkowo jest strata, bo za IV miejsce w lidze płacą więcej niż za VI.
Była zmiana zasad rozdziału kwot z Canal+, ktoś się orientuje jaka to może być kwota ?
Ostatnio edytowane przez Elefant : 04.06.2015 o godz. 08:16.
Odpowiedz cytując