|
Podobno Brożek wczoraj się oszczędzał dlatego, że ma nieść dzisiaj baldachim na procesji...
P.S.
"(...)Nie mogę zarzucić zawodnikom braku determinacji, woli walki i zagażowania..." a ta wypowiedź Moskala autentycznie mnie wk...ła. Zakładając, że przykaz takiego wyniku poszedł z góry i trener nieudolnie broni piłkarzy, to ta nieprzemyślana wypowiedź, to brak szacunku dla kibiców którzy przyszli na MECZ WISŁY, a zobaczyli żenujący spektakl. Szanuj Kibica!
Powód: P.S.
Ostatnio edytowane przez Barti : 04.06.2015 o godz. 07:13.
|