Sezon nie był wcale taki zły.. Graliśmy na wiosną super piłkę! Ale te końcówki.. Cóż.. Idzie lepsze pany, jeszcze będziemy się cieszyć że te puchary nas ominęły, jakkolwiek to brzmi.. W POZnan'iu może być wszystko, zagramy padlinę, szybko stracimy gola, później jeszcze dodatkowe wycofanie się zespołu i kolejne gole ...albo.. sami sobie dopowiedzcie

Lech zdech, Amica!